КУБОК ШУХЕВИЧА З ПЕЙНТБОЛУ - 2017

24 червня відбудеться відкритий турнір Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича» з нагоди Свята Молоді.
Організатори: пейнтбольний клуб: «Легіонер» та ТОМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».
Кубок присвячений до дня народження головного командира УПА Романа Шухевича, популяризація здорового способу життя, відзначення дня молоді.
Проводиться з 2007 року.
Положення:
В турнірі може взяти участь будь яка команда яка подасть зголошення до 23 червня 16:00 та сплатить організаційний внесок.
Оргвнесок: 1 000 грн.
Кількість гравців в команді 5 чоловік та один-два запасні.
Турнір почнеться 24 червня в 11:00. Всім командам, які зголосяться треба прибути до 10:00 на місце проведення та зареєструватися. Турнір буде проводитися за круговою системою (кожна команда буде грати з усіма іншими один раз. За результатами кругового туру переможцем буде та команда яка набере найбільше балів. Якщо буде заявлено 6 та більше команд буде сформовано дві або три групи.
Маску та пейнтбольний маркер забезпечують організатори, одягом команди забезпечуються самі. Також кожна команда отримає 1000 куль.
Додаткові кулі: 500 куль - 250 грн.
Бали нараховуватимуться так: перемога 3 бали, нічия 1 бал, поразка 0.
Принцип гри: захопити прапор суперника і занести на свою базу.

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ТУРНІРІ?

Збираєте компанію з 5 чоловік
Реєструєтесь на гру, вносите оргвнесок, до 23 червня
Приходите вчасно на реєстрацію
Приймаєте участь в турнірі

Реєстрація за тел. (097) 97 91 945

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

Василь ДУБОВИЙ
Кубок Шухевича є одним з тих заходів, який справді зацікавлює та приводить молодь. Молодь має змогу змагатись за Кубок командира, чути про його звитяги, та пам'ятати про його славу. Хіба ж не це є сучасним національно-патріотичним вихованням молоді?!
Василь ДУБОВИЙ Голова секретаріату ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»
Сергій НАДАЛ
Приємно, що даний турнір у Тернополі став традиційним та з кожним роком кількість його учасників збільшується. «Кубок Шухевича» для Тернополя – не просто спортивне змагання, це елемент патріотичного та військового виховання української молоді. Тернополяни та гості нашого міста віддають шану багаторічному командуючому Української повстанської армії Роману Шухевичу. Багато минулорічних учасників турніру, сьогодні захищає незалежність України у складі добровольчих батальйонів та у лавах Збройних сил України на сході України. Дякую організаторам турніру за Вашу самовіддану працю! Я вірю, що дуже скоро на українській землі будуть «стріляти» лише під час таких турнірів, а в Україні запанує мир!
Сергій НАДАЛ Міський голова Тернополя
Вероніка ДЯКОВИЧ
Кубок Шухевича це можливість для молоді не лише весело провести час, а й у такий цікавий спосіб дізнатися про постать визначної особи - Романа Шухевича. Це турнір який поєднав у собі національно-патріотичне виховання, популяризацію здорового способу життя та елементи військової підготовки.
Вероніка ДЯКОВИЧ Молодіжний мер Тернополя
Бігус МИКОЛА
Кубок Шухевича - це сучасна форма популяризації постаті Командира УПА для молоді, через активні екстремальні форми дозвілля. Пейнтбол є дуже хорошим інструментом, де присутня командна співпраця, змагальний дух та бажання перемоги - те, що давало наших упівцям сили для звитяг.
Бігус МИКОЛА Інструктор ПЛАСТу
Ігор ЧОРНИЙ
Кубок Шухевича по пейнтболу вважаю одним із важливих заходів національно-патріотичного виховання дітей, молоді та дорослих. Думаю, що кожен учасник даних змагань віддає шану легендарному командиру УПА Роману Шухевичу та згадує історичні моменти боротьби нашого народу за свою незалежність. Самі ж змагання за Кубок вчать командної взаємодії, витримки, володіння зброєю та військової тактики. Саме це необхідно зараз для нашої молоді, коли Україна знаходиться у стадії війни із РФ. Відділ сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації завжди долучається до проведення даного заходу і запрошуємо всіх бажаючих. Позитивні емоції всім гарантую!
Ігор ЧОРНИЙ Начальник відділу сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації
Михайло ГОЛОВКО
Я неодноразово брав участь у турнірі з пейтнболу кубку Романа Шухевича. Починаючи з 2007 року, доречі перемігши у другому турнірі! Ці змагання популяризують патріотичне та військове виховання. Такі заходи потрібно поширювати та популяризовувати. Наша молодіжка від ВО Свобода неодноразова брала участь у кубку! Бажаю щоб змагання з кубку Шухевича тривали і надалі!
Михайло ГОЛОВКО Народний депутат України
Ілля ЯКИМИШИН
Про Кубок Шухевича я почув з афіш Тернополя, зібрав команду «Бульдозер» і «Veni vidi vici». Кубок Шухевича - це крута щорічна подія в Тернополі, яка збирає навколо себе не малу кількість поціновувачів активного відпочинку і свідомих людей(своїх друзів). Тому що така гра, як пейнтбол, вимагає концентрації уваги, фізичної підготовки, а найголовніше це команда з якою ти разом йдеш до перемоги. Ми були і чемпіонами, і займали інші місця але сам я цього не зробив би без своєї команди. Цей турнір гуртує молодь, навчає роботі в команді, об’єднує дорослих і молодих навколо класної гри. А також розповідає нам про сильного з «крови і кости» борця визвольної справи провідника УПА Романа Шухевича.
Ілля ЯКИМИШИН Капітан команди Бульдозер

ОРГАНІЗАТОРИ

ПАРТНЕРИ

Тернопільський спортивно-патріотичний клуб «Легіонер» - створений в 2006 році, для організації змістовного та активного відпочинку.

Ми пропонуємо

  • ·Пейнтбольні ігри в м. Тернополі та області
  • ·Організовуємо та проводимо турніри
  • ·Організовуємо корпоративний відпочинок
  • ·Забезпечуємо виїзною кухнею
  • ·Поєднання пейнтболу з різними видами активного відпочинку та тімбілдингом

phone icon  +38-097-97-91-945

email contact icon  legioner.ternopil@gmail.com